Umywalki

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nasze perełki. Umywalki drewniane, które dodadzą każdej łazience charakteru, oryginalności i luksusowego akcentu. Niepowtarzalny styl, urok i harmonia. A wszystko to prosto z natury. To idealny przykład naszego ciągłego rozwoju i niesamowitej pasji. Projekt powstał z chęci stworzenia czegoś zupełnie wyjątkowego i niepowtarzalnego. Pierwsza umywalka tworzona była hobbystycznie – stała się niesamowitym elementem wnętrza naszej prywatnej łazienki. Okazało się to strzałem w dziesiątkę. Taką perełką koniecznie musieliśmy podzielić się ze światem. Tak powstała seria umywalek drewnianych, które z przyjemnością dziś Państwu prezentujemy. Nie tylko wspaniale ozdabiają one pomieszczenie, ale również nadają mu duszę. Umywalki drewniane pasują zarówno do klasycznej łazienki, jak i tej nowoczesnej, o minimalistycznym stylu. W każdym pomieszczeniu wywołują niesamowity „efekt wow”.

Umywalka U1

Model podstawowy i bardzo uniwersalny. Drewniana umywalka, którą można bez problemu postawić na blacie lub zamocować bezpośrednio do ściany na uchwytach.

Umywalka U2

Umywalka drewniana wpuszczana w blat. Wykonamy umywalkę dostosowaną do konkretnego blatu, który Państwo posiadają. Mogą Państwo ponadto zamówić dodatkowo pasujący do umywalki drewniany blat i szafki w dowolnej kolorystyce z palety Ral.

Umywalka U3

Drewniana umywalka wyposażona w dodatkowy blat. Sprawdzi się zwłaszcza w małej łazience, gdzie metraż jest ograniczony i musi być zaplanowany z głową. Może być z powodzeniem montowana na specjalnych uchwytach. Na zamówienie chętnie wykonamy dodatkowo dla Państwa szafkę z płyty MDF w dowolnym kolorze z palety Ral.