Umywalki drewniane

Drewniane umywalki – dzieło sztuki w łazience

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nasze perełki. Umywalki drewniane dodadzą każdej łazience charakteru, oryginalności i luksusowego akcentu. Niepowtarzalny styl, urok i harmonia. A wszystko to prosto z natury. To idealny przykład naszego ciągłego rozwoju i niesamowitej pasji. Projekt powstał z chęci stworzenia czegoś zupełnie wyjątkowego i niepowtarzalnego. Pierwsza umywalka drewniana tworzona była hobbystycznie – stała się niesamowitym elementem wnętrza naszej prywatnej łazienki. Okazało się to strzałem w dziesiątkę. Taką perełką koniecznie musieliśmy podzielić się ze światem. Tak powstała seria umywalek drewnianych, które uzupełniły naszą ofertę. Nie tylko wspaniale ozdabiają one pomieszczenie, lecz również nadają mu duszę. Umywalki drewniane pasują zarówno do klasycznej łazienki, jak i tej nowoczesnej, o minimalistycznym stylu. W każdym pomieszczeniu wywołują niesamowity „efekt wow”.

Umywalka Sycylia

Model podstawowy i bardzo uniwersalny. Drewniana umywalka, którą można bez problemu postawić na blacie bądź zamocować bezpośrednio do ściany na uchwytach.

Umywalka Sardynia

Umywalka drewniana wpuszczana w blat. Wykonamy umywalkę dostosowaną do konkretnego blatu, który Państwo posiadają. Mogą Państwo ponadto zamówić dodatkowo pasujący do umywalki drewniany blat i szafki w dowolnej kolorystyce z palety Ral.

Umywalka Toskania

Drewniana umywalka wyposażona w dodatkowy blat. Sprawdzi się zwłaszcza w małej łazience, gdzie metraż jest ograniczony i musi być zaplanowany z głową. Może być z powodzeniem montowana na specjalnych uchwytach. Na zamówienie chętnie wykonamy dodatkowo dla Państwa szafkę z płyty MDF w dowolnym kolorze z palety Ral.