Producent stołów drewnianych

Stoły Drewniane na Zamówienie

Design Wood to rodzinna firma z tradycją

Obróbka drewna to nie tylko nasza praca, lecz również pasja, której z przyjemnością oddajemy się również  w wolnych chwilach. Zaczynaliśmy od małych i prostych projektów – to na nich uczyliśmy się podstaw pracy z materiałem, jakim jest drewno. Zajmujemy się nie tylko produkcją, ale również projektowaniem drewnianych elementów użytkowych. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi niepowtarzalne i nieszablonowe drewniane stoły, ciekawie zaprojektowane schody drewniane i niezwykle oryginalne drewniane umywalki. Każdy z tych produktów wykonywany jest ręcznie – z największą precyzją oraz dbałością o szczegóły. Nie stoimy w miejscu – ciągle się uczymy, doskonalimy swój warsztat i nieustannie idziemy naprzód. W naszych głowach cały czas rodzą się nowe, ciekawe projekty, które z przyjemnością wdrażamy do naszej działalności. Wyjątkowe produkty drewniane to nasz konik – dopieszczone są w każdym calu. Jesteśmy z nich dumni i z przyjemnością dzielimy się nimi ze światem. W naszych produktach widać coś, czego na próżno szukać w masówce – duszę i serce. Dajemy je gratis do każdego naszego dzieła.

Nasze produkty

Kuchenny stół z litego drewna dębowego

Stoły

Skomponuj swój wyjątkowy stół

Schody

Solidne schody drewniane

Umywalki

Drewniane umywalki łazienkowe

Dlaczego właśnie drewno?

Jest to z pewnością materiał nieprzewidywalny – jego obróbka to wyzwanie zarówno dla początkującego, jak i doświadczonego rzemieślnika. Potrafi zaskoczyć na każdym etapie pracy. Drewno nie wybacza błędów – uczy pokory i dokładności. Potrafi być okrutne – jednak jest jednocześnie materiałem tak niezwykłym i ciekawym, że można się od niego wręcz uzależnić. Mnogość struktur, barw i tekstur sprawia, że nie można się przy nim nudzić. Każdy projekt jest inny. Każdy drewniany stół, drewniane schody i drewniane umywalki (nawet z tego samego projektu) jest prawdziwym unikatem. Można śmiało powiedzieć, że każda obróbka to osobna historia – bo swoją indywidualną historię miało każde wykorzystane przez nas drzewo. Drewno to niezaprzeczalnie materiał magiczny – posiada swój charakter, który należy uwzględnić przy każdym projekcie i który sprawia jednocześnie, że każdy drewniany produkt jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Obróbka drewna daje mnóstwo satysfakcji, a efekt końcowy wynagradza wszelkie trudy i przeciwieństwa.

Stoły Drewniane Producent
Producent Stołów Drewnianych

Design Wood – producent stołów drewnianych z duszą

Stół bardzo często wyznacza centrum całego domu. To właśnie przy nim spotykamy się z naszą rodziną i bliskimi, żeby wspólnie jeść, rozmawiać, bawić się przy grach towarzyskich czy spędzać czas przy innych rozrywkach. Często wykorzystujemy go także do nauki oraz pracy lub po prostu w celu złapania chwili oddechu przy herbacie, podczas długiego i pełnego wyzwań dnia. Stół drewniany jest sercem gospodarstwa domowego, tym samym nie może być czymś pospolitym, niewyróżniającym się na tle reszty wnętrza.

W DesignWood oferujemy Państwu wykonywane na indywidualne zamówienie stoły drewniane, które swoją nietuzinkową estetyką oraz projektem ściśle dopasowanym do Państwa potrzeb spełnią wszystkie przeznaczone zadania.

Czytaj więcej

W zależności od oczekiwań klienta możemy zaproponować produkty wykonane w stylu tradycyjnym – w całości z drewna naturalnego – lub w wariancie bardziej nowoczesnym – łącząc z drewnem innego rodzaju materiały. Jako przykład wyrobów drugiego ze wspomnianych typów podać można nasze oryginalnie zaprojektowane stoły z blatami drewniano-szklanymi, a także drewniano-kamiennymi. Niezwykle widowiskowy efekt uzyskujemy również poprzez wykorzystanie w naszych meblach metalu. Produkując stoły drewniano-metalowe łączymy ze sobą dwa skrajnie różne surowce, odznaczające się innowacyjną i niezwykle świeżą estetyką.

toły drewniane na zamówienie precyzyjnie dopasowane do potrzeb klienta

Stoły drewniane na zamówienie precyzyjnie dopasowane do potrzeb klienta
W DesignWood posiadacie Państwo możliwość skomponowania stołu drewnianego na zamówienie w ramach prostego, wygodnego i relatywnie szybkiego procesu. Na naszej witrynie uwzględniliśmy formularz, za pośrednictwem którego krok po kroku można wybrać wszystkie kluczowe parametry produktu, tak aby finalny wyrób spełniał wszystkie Państwa potrzeby.
Zlecając wykonanie stołu drewnianego na zamówienie indywidualne, klient może sprecyzować m.in. następujące jego cechy:
• rodzaj blatu – do wyboru 6 niejednolitych wzorów,
• typ podstawy – 10 różnorodnych wariantów, występujących w stylu klasycznym, uniwersalnym, a także mocno futurystycznym, wykraczającym poza utarte schematy,
• sposób wykończenia krawędzi blatu – klasyczny, skośny lub naturalny z oflisem,
• szczegółowe wymiary blatu – grubość, podawana w milimetrach oraz długość, szerokość i wysokość, określane w centymetrach,
• gatunek drewna przeznaczonego pod wykonanie blatu – standardowo jesion lub szlachetny dąb,
• kolor warstwy zabezpieczającej blat, występujący w 9 różnych odcieniach,
• barwę podstawy stołu – bazowo kolor biały lub czarny, ale istnieje możliwość wyboru innego koloru wskazanego przez klienta.
W ramach przesyłanego indywidualnego zamówienia na drewniany stół można także uściślić wszelkie dodatkowe kwestie, na których Państwu zależy. Do tego celu służy specjalne pole uwag, uwzględnione w naszym formularzu zamówieniowym. Wierzymy, że dzięki takiemu podejściu, końcowy projekt produktu będzie idealnym odzwierciedleniem wymarzonego przez Państwo stołu.
Jeśli zatem zainteresowała Państwa nasza oferta, serdecznie zapraszamy do kontaktu, DesignWood – producent stołów drewnianych z duszą.

 

m

Jak powstają nasze produkty?

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy produkt był dopasowany do oczekiwań naszego klienta. Oferujemy drewniane schody, stoły i oryginalne umywalki.